19.03.2018

AIP UMK wspiera projekt #Więcej

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UMK po raz kolejny wesprze studentów Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa - ELSA Poland w ramach programu AIP UMK „Więcej niż biznes”. Wsparciem objęta została organizacja konferencji #Więcej, która jest autorskim projektem ELSA Toruń z siedzibą na Wydziale Prawa i Administracji UMK.

Projekt #Więcej promuje rozwój osobisty oraz zawodowy i skierowany jest głównie do licealistów, studentów i absolwentów oraz wszystkich osób, które stawiają pierwsze kroki na ścieżce zawodowej kariery.

Projekt organizowany jest już po raz trzeci i uczestniczy w nim zawsze ok. 500 osób. Uczestnicy mogą wziąć udział w 5 panelach z dziedzin: prawo, biznes, motywacja, kreatywność oraz zdrowie.

Do prowadzenia prelekcji oraz warsztatów zostali zaproszeni eksperci, będący autorytetami w swoich dziedzinach , którzy podzielą się swoją własną wiedzą oraz doświadczeniem z młodymi ludźmi.

Z ramienia AIP UMK na konferencji wykład wygłosi pani mgr Karina Pokorska. Dodatkowo przeprowadzi warsztaty z dziedziny biznesu, pod nazwą „Domowy księgowy, czyli co każdy początkujący szef powinien wiedzieć o swojej firmie”. Prowadzone przez Panią Karinę warsztaty cieszą się zawsze dużym uznaniem, gdyż potrafi w sercach i umysłach ich uczestników rozpalić pragnienie do samorealizacji na styku nauki i biznesu.

Spotkanie uczestników projektu #Więcej odbędzie się w dniach 22 - 24 marca 2018 roku na Wydziale Prawa i Administracji UMK. Aby uzyskać więcej informacji na temat samego projektu, zapraszamy do śledzenia strony organizatora: http://torun.elsa.org.pl/ oraz Facebook: https://www.facebook.com/elsa.torun/