onas

22.05.2014

AIP UMK - doradzamy i wspieramy

Pracownicy AIP UMK uczestniczą od kilku lat w szkoleniach prowadzonych przez Ośrodek Przetwarzania Informacji czy Urząd Patentowy Rzeczpospolitej Polskiej, aby skuteczniej doradzać pracownikom naukowym i studentom UMK w procesie powstawania spółek technologicznych, spin-off'ów, w projektowaniu ścieżek komercjalizacji technologii i innowacyjnych projektów. AIP UMK oferuje także liczne formy wsparcia rozwoju przedsiębiorczości studenckiej.

AIP zaprasza studentów, absolwentów i pracowników naukowych UMK do skorzystania z doradztwa w zakresie zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej.

wakat – Wicedyrektor

PREINKUBATOR