onas

15.05.2014

Promujemy - Twój Spin Off, Twój Spin Out

Prezentujemy spółki spin-off będące spółkami handlowymi powiązanymi z UMK oraz wyróżniające się przedsiębiorstwa, które zostały założone przez co najmniej jednego pracownika, studenta, bądź absolwenta UMK w celu komercjalizacji innowacyjnych pomysłów (wiedzy).

Prezentujemy spółki spin-off będące spółkami handlowymi powiązanymi w szczególności organizacyjnie, formalno-prawnie lub finansowo z UMK lub Centrum Transferu Technologi UMK, ktore zawiązane zostały w celu komercjalizacji chronionych dóbr niematerialnych lub projektów racjonalizatorskich wytworzonych na UMK.

Prezentujemy wyróżniające się przedsiębior- stwa, które zostały założone przez co najmniej jednego pracownika, studenta, bądźabsolwenta UMK w celu komercjalizacji innowacyjnych pomysłów (wiedzy) lub technologii, niezależne pod względem organizacyjnym od UMK oraz posiadające niezależne źródła finansowania.

wakat – Wicedyrektor

PREINKUBATOR